TAŞLAMA HATTI

Tamamı otomatik IMEAS marka taşlama makinemiz iki adet zımpara kabini ve üç adet fırçalama kabinine sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda uluslararası standartlara uygun grit kodları ile N2, N3, N4, N5 yüzeyleri taşlama, Hairline, Scotch Brite ve Duplo yüzeyler olarak fırçalama yapabilmekteyiz.

1.DİLME HATTI

Tamamı otomatik büyük dilme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.3 mm'den 6 mm'ye kadar, 2000 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde dilebilmektedir. Dünyaca ünlü Alman NEUENKAMP markalı bıçak ve ayrıştırıcılarımız ile koparma yapmadan KESEREK çapaksız üretim sağlayabilmekteyiz.

2.DİLME HATTI

Tamamı otomatik küçük dilme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.4 mm'den 3 mm'ye kadar, 850 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde dilebilmektedir. Dünyaca ünlü Alman NEUENKAMP markalı bıçak ve ayrıştırıcılarımız ile koparma yapmadan KESEREK çapaksız üretim sağlayabilmekteyiz.

1.BOY KESME HATTI

Bilgisayar yardımı ile kontrol edilen büyük boy kesme makinemiz 25 ton kapasiteli, 3 mm'den 10 mm'ye kadar, 2200 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde boy kesebilmekteyiz.

 

2.BOY KESME HATTI

Bilgisayar yardımı ile kontrol edilen küçük boy kesme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.3 mm'den 3 mm'ye kadar, 1700 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde boy kesebilmekteyiz.